Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 17 lipca 2024
Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
pochmurno
28°C

Zakończenie Roku Przedszkolnego

Ocena 0/5

„Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas”

W dniu 21 czerwca 2024 r. odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz pożegnanie najstarszych grup „Biedronki” oraz „Pszczółki”. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, wspólnych podróży po porach roku oraz wycieczek szybko minęło aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, dyrekcja oraz rodzice. Uroczystość rozpoczęła się od występu artystycznego najstarszych przedszkolaków. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występie wszyscy absolwenci otrzymali z rąk Dyrekcji nagrody książkowe oraz dyplomu. Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie przedszkolakom prezentów oraz podziękowanie dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola.

Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w szkole. Życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji! 

Opracowała: Weronika Piotrowska

Małgorzata Dasiak

Galeria zdjęć

absolwenci przedszkola (2) absolwenci przedszkola (3) absolwenci przedszkola (4) absolwenci przedszkola Grupa Mrówki i Żabki (2) grupa Mrówki i Żabki grupa Mrówki podziekowanie od rodziców podziękowanie od rodziców (2) podziękowanie od rodziców wręczenie nagród grupa Biedronki i Pszczółki (6) wręczenie nagród grupa Biedronki i Pszczółki(2) wręczenie nagród grupa Biedronki i Pszczółki(3) wręczenie nagród grupa Biedronki i Pszczółki(4) wręczenie nagród grupa Biedronki i Pszczółki(5) wręczenie nagród grupa Biedronki i Pszczółki wręczenie nagród grupa Mrówki i Żabki (2) wręczenie nagród grupa Mrówki i Żabki (3) wręczenie nagród grupa Mrówki i Żabki (4) wręczenie nagród grupa Mrówki i Żabki (5) wręczenie nagród grupa Mrówki i Żabki (6) wręczenie nagród grupa Mrówki i Żabki (7) wręczenie nagród grupa Mrówki i Żabki (8) wręczenie nagród grupa Mrówki i Żabki (9) wręczenie nagród grupa Mrówki i Żabki (10) wręczenie nagród grupa Mrówki i Żabki (11) wręczenie nagród grupa Mrówki i Żabki (12) wręczenie nagród grupa Mrówki i Żabki wręczenie prezentów (2) wręczenie prezentów (3) wręczenie prezentów wspólne zdjecie absolwentów przedszkola wspólne zdjęcie absolwentów przedszkola (2) wspólne zdjęcie absolwentów przedszkola (3) wspólne zdjęcie absolwentów przedszkola
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.