Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 17 lipca 2024
Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
pochmurno
28°C

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Ocena 0/5

21 czerwca 2024 r. świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego. Po mszy św.  społeczność szkolna zebrała się w hali sportowej. Podczas uroczystości dyrekcja szkoły i zaproszeni goście wręczyli dyplomy, nagrody książkowe i listy gratulacyjne dla wyróżniających się uczniów naszej szkoły i ich rodziców.

Po krótkiej części artystycznej w wykonaniu klas I-III wystąpili rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Lelisie z inscenizacją wiersza Juliana Tuwima pt.: „Rzepka”. Wszystkim bardzo się podobał występ dzieci i rodziców.
Po uroczystości uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami. Nauczyciele wręczyli świadectwa i życzyli swoim uczniom sukcesów w następnym roku szkolnym i bezpiecznych wakacji. Uczniowie podziękowali swoim nauczycielom kwiatami za cierpliwość i pracę, jaką włożyli  w ich edukację.
Rozpoczęły się długo oczekiwane wakacje – czas relaksu i odpoczynku od szkolnych obowiązków. Żegnajcie szkolne sale i ławki. Witajcie góry, morze, jeziora i lasy.

Jolanta Białobrzeska

Galeria zdjęć

Występ przygotowany przez rodziców-  ,,Rzepka\'\' Juliana Tuwima Występ koła tanecznego Wyróżnieni uczniowie z klasy 7 Wyróżnieni uczniowie z klasy 6 Wyróżnieni uczniowie z klasy 5 Wyróżnieni uczniowie z klasy 4 Wyróżnieni uczniowie z klasy 3 Wyróżnieni uczniowie z klasy 2a Wyróżnieni uczniowie z klasy 1 Wyróznieni uczniowie z klasy 2b Wspólne zdjęcie Absolwentów z wychowawcznią i Panią Dyrektor i Panią Wicedyrektor Wójt Stefan Prusik żegna Absolwentów Wspólne wyrywanie rzepki Wójt Stefan Prusik z  Panią wicedyrektor Marzeną Pokorą Wójt Gminy Lelis  Stefan Prusik  Uczniowie klasy 2a Uczennica klasy 8 Wiktoria Kozłowska Taniec z balonami Taniec aktorów Społeczność Szkoły Podstawowej w Lelisie Przewodnicząca Rady Rodziców Prowadzący uroczystość zakończenia roku Natalia Szymczyk i Jakub Kaliszewski Pani Wicedyrektor Marzena Pokora Pani Dyrektor Marta Trzcińska  Oliwier uczeń klasy 2b Olaf Suchecki odbiera nagrodę za bogatą wiedzę o Unii Europejskiej   Marcelina Wołosz uczennica klasy 7 dziekuje koleżankom i kolegom z klasy 8 za wspólnie spędzony czas Kółko taneczne z opiekunem Julią Szok Kolejne próby wyrywania rzepki Klasa 3 z wychowawczynią Agnieszką Bacławską Aktorzy wyrywają rzepkę Aktorzy wcielający się w postcie babci i dziadka Aktorzy śpiewają Aktorki wcielające się w postacie żab Absolwenci z wychowawczynią Elżbietą Dawid Absolwenci -uczniowie klasy 8
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.