Ustawienia

pochmurno

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Ocena 0/5

21 czerwca 2024 r. świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego. Po mszy św.  społeczność szkolna zebrała się w hali sportowej. Podczas uroczystości dyrekcja szkoły i zaproszeni goście wręczyli dyplomy, nagrody książkowe i listy gratulacyjne dla wyróżniających się uczniów naszej szkoły i ich rodziców.

Po krótkiej części artystycznej w wykonaniu klas I-III wystąpili rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Lelisie z inscenizacją wiersza Juliana Tuwima pt.: „Rzepka”. Wszystkim bardzo się podobał występ dzieci i rodziców.
Po uroczystości uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami. Nauczyciele wręczyli świadectwa i życzyli swoim uczniom sukcesów w następnym roku szkolnym i bezpiecznych wakacji. Uczniowie podziękowali swoim nauczycielom kwiatami za cierpliwość i pracę, jaką włożyli  w ich edukację.
Rozpoczęły się długo oczekiwane wakacje – czas relaksu i odpoczynku od szkolnych obowiązków. Żegnajcie szkolne sale i ławki. Witajcie góry, morze, jeziora i lasy.

Jolanta Białobrzeska

Galeria zdjęć