Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 17 lipca 2024
Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
pochmurno
28°C

Certyfikat Wzorowej Placówki Małego Misia w Świecie Wielkiej Literatury

Ocena 0/5

Z dumą pragniemy przekazać, iż realizując program "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury" otrzymaliśmy

Certyfikat Wzorowej Placówki.

W roku szkolnym 2023/2024 w grupie Żabki realizowaliśmy Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Realizacja owego projektu posłużyła przede wszystkim rozwojowi czytelnictwa i współpracy między nauczycielami, ale także rozwijaniu kompetencji kluczowych dzieci oraz własnych. Kompetencje kluczowe rozwija się bowiem w perspektywie uczenia się przez całe życie, a udział w projekcie bezdyskusyjnie temu służy.

W roku szkolnym 2023/2024 zrealizowaliśmy następujące moduły: 

1)      Czytamy razem z Małym Misiem;

2)      Misiowa wyspa talentów;

3)      Logorytmicznemisiowanki;

4)      Misiowy zabawownik międzypokoleniowy;

5)      Mały Miś Europejczyk.

 

Podczas realizacji projektu nasze zaproszenie do czytania dzieciom przyjęli:

Pani Daria mama Gabriela,

Pani Julia pedagog szkolny, Pan Maciej konsultant z wydawnictwa MAC EDUKACJA, które włączyło się w realizację projektu.

Udział w projekcie przyczynił się w dużym stopniu do rozwoju dzieci, a także do doskonalenia pracy własnej. Wymagał zaangażowania i dodatkowych działań, ale osiągnięte efekty posłużyły podniesieniu jakości pracy przedszkola.

Przede wszystkim projekt stanowił atrakcyjną formę realizacji zadań przedszkola opisanych w podstawie programowej. Co więcej -  projekt wpisał się w zalecane sposoby i warunki realizacji podstawy.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w realizację projektu.

Z pewnością będziemy kontynuować ten projekt w kolejnym roku szkolnym.

Opracowała: Justyna Majewska

 

 

Galeria zdjęć

Certyfikat wzorowej placówki Czytanie  bajki przez Pana Tomasza konsultatna wyd.MAC Dzieci bawią się w Starego Niedzwiedzia Dzieci poczas zabawy z panią pedagog Dzieci rozmawiają z Panią Darią mamą Gabriela nt.zabaw z jej dzieciństwa Kącik Małego Misia w sali Żabek Pani Pedagog czyta dzieciom w ramach projektu zabawa w rozpoznawanie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.