Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 17 lipca 2024
Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
pochmurno
28°C

Ognisko klasy V

Ocena 0/5

19 czerwca 2024 r. klasa V z wychowawczynią świętowała miniony rok pracy i nauki podczas wspólnego spotkania przy ognisku zorganizowanym przez wspaniałych rodziców piątoklasistów. Była to świetna okazja do wspólnej zabawy przed dwumiesięczną przerwą wakacyjną.

Dzięki uprzejmości Państwa Paców, którym jeszcze raz bardzo dziękujemy za udostępnienie miejsca i  serdeczną gościnę, uczniowie mogli jeden z ostatnich dni nauki spędzić miło oraz bardzo atrakcyjnie. 

Pogoda nam dopisała, więc chętnie korzystaliśmy z dużego terenu, trampoliny oraz wielu zabaw na świeżym powietrzu. Mieliśmy również okazję zobaczyć na własne oczy niebywałe umiejętności Adama w kolarstwie górskim, dzięki którym ma szanse na mistrzostwo Polski w tej dyscyplinie. Chłopcy także próbowali swych sił pokonując rowerowy tor przeszkód czy podciągając się na linie.

Nie zabrakło interesujących rozmów i wspólnej gry w Uno oraz pieczonych w ognisku pysznych kiełbasek i pianek. Kosztowaliśmy też owoców i słodkości w postaci chrupek, ciasteczek czy lodów.

Dla wszystkich był to bardzo ciekawie i przyjemnie spędzony czas. Pozostanie w naszej pamięci na długo. 

Pani Iwono, pani Kasiu, pani Sylwio, panie Dawidzie - dziękujemy!

Katarzyna Brzuzy

 

Galeria zdjęć

Pieczenie kiełbasek i pianek Gra w piłkarzyki Kacper zajadający arbuza Miłosz i Kacper na szczycie... jednej z przeszkód rowerowego toru Alan próbuje swych sił na rowerowym torze przeszkód Gra w Uno Gra w piłkarzyki cieszyłą się powodzeniem. Emocje Staśka, Adasia, Pawła i Olka podczas gry w piłkarzyki Spotkanie zakończyło się kosztowaniem lodów. Lody dla ochłody Pokaz umiejętności naszego mistrza - Adama Wspinaczka po linach Wspólna gra w Uno Chłopcy grają w piłkę nożną Stasiek i Paweł podczas gry w piłkarzyki Pieczenie pianek Bartek i Alan serwisują swoje rowery
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.