Środa, 06 grudnia 2023
Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
pochmurno
-2°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Zdrowe odżywianie to podstawa prawidłowego rozwoju

Ocena 0/5

Zdrowe odżywianie to podstawa prawidłowego rozwoju. Wiedzą o tym bardzo dobrze dzieci z grupy 0b. Podczas dni poświęconych zdrowemu stylowi życia omawialiśmy zasady przygotowania wartościowego posiłku, wspólnie stworzyliśmy Piramidę Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej, tworzyliśmy tematyczne prace plastyczne, a   także bawiliśmy się łącząc naukę z przyjemnością. Nie zabrakło oczywiście samodzielnie przygotowanego, zdrowego posiłku.  Mamy nadzieję, ze poznana wiedza będzie wykorzystywana przez dzieci w zmianie nawyków żywieniowych każdego dnia.

Iwona Anna Kruczyk

Katarzyna Prusik

Galeria zdjęć

Wiktor i Ala przygotowujący zdrowy posiłek Adam i Laura przygotowujący zdrowy posiłek Adam przygotowujący zdrowy posiłek Alan przygotowujący zdrową kanapkę Daniel przygotowujący zdrową kanapkę Dzieci z grupy 0b podczas przygotowywania zdrowego śniadania Gabrysia przygotowująca zdrowy posiłek Maja przygotowująca zdrowy posiłek Natalka przygotowująca sałatkę owocową Rozpoznawanie owoców poprzez dotyk i zapach- Iza Rozpoznawanie owoców poprzez dotyk i zapach- Piotr i Maja Rozpoznawanie owoców poprzez dotyk i zapach-Daniel i Wiktor Rozpoznawanie owoców poprzez dotyk i zapach-Laura Rozpoznawanie warzyw poprzez dotyk i zapach-Gabrysia Samodzielnie przygotowana kanapka przez Wiktora Samodzielnie przygotowany posiłek przez Alę
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.