Wycieczka klas czwartych
22 czerwca br. uczniowie klas 4 wybrali się wraz z wychowawcami na wycieczkę na basen oraz do kręgielni. Był to dzień pełen radości, aktywności i świetnej zabawy. Niektórzy nawet nauczyli się pływać. Wspólna gra w kręgle dostarczyła wielu emocji, a po aktywnie spędzonym czasie wszyscy mogli posilić się smacznym jedzeniem. Na zakończenie wycieczki czekała na nas miła niespodzianka – pyszne lody. Przez cały dzień dopisywały nam dobre humory i wspaniałą atmosfera.
Wychowawcy i uczniowie klas 4


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!