Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 29 maja 2024
Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
pochmurno
18°C

KURPIOWSKI JANTAR W RINGO PO RAZ SZESNASTY W GMINIE LELIS.

Ocena 0/5

Uczniowski Klub Sportowy Nasiadki był organizatorem kolejnego turnieju w ringo. 11 Maja 2024 roku, na odnowionym stadionie Szkoły Podstawowej w Lelisie, gościł niemal 150 zawodników z 13 szkół i klubów sportowych; Klub Sportowy Victoria MIŁKI, Akademia Sportowa LELIS, Uczniowski Klub Sportowy GOSZCZYN, Ludowy Uczniowski Klub Sportowy NASIADKI, Szkoła Podstawowa w OLSZEWCE, Szkoła Podstawowa w DĄBRÓWCE, Uczniowski Klub Sportowy MOGIELNICA, Szkoła Podstawowa w ŁĘGU PRZEDMIEJSKIM, Szkoła Podstawowa w LELISIE, Szkoła Podstawowa w ŁĘGU STAROŚCIŃSKIM, Publiczna Szkoła Podstawowa w OLKOWICACH, WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO RINGO, KURPIOWSKIE TOWARZYSTWO RINGO oraz osoby niezrzeszone z BARTOSZYC, KADZIDŁA,  WYSZKOWA.

Wszystkich powitał gospodarz Gminy Lelis Pan Wójt Stefan Prusik oraz przedstawiciele współorganizatorów imprezy sportowej Pani Katarzyna Dobkowska-Wiśniewska dyrektor CK-BiS w Lelisie,  Pani Iwona Bączek- dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasiadkach, Pan Dariusz Mróz- przewodniczący Gminnej Rady LZS.

Rozegrano dziewięć kategorii indywidualnych oraz sześć drużynowych. Duża grupa zawodników w najmłodszych kategoriach wiekowych rywalizowała ze sobą w trzyetapowych lub czteroetapowych zmaganiach. Dlatego spośród tej grupy wybrano najlepszych zawodników turnieju.

Nagrody zakupione ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz Samorządu Powiatu Ostrołęckiego w postaci pucharów, medali, okolicznościowych koszulek wręczyli przedstawiciele organizatorów i sponsorów: Pan Stefan Prusik Wójt Gminy Lelis, Pani Magdalena Kielewicz-Kaczyńska kierownik ostrołęckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, Pani Magdalena Pietras dyrektor Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, Pani Iwona Bączek dyrektor Szkoły Podstawowej w Nasiadkach, Pani Marta Trzcińska dyrektor Szkoły Podstawowej w Lelisie oraz Pan Paweł Kurpiewski przewodniczący Rady Gminy Lelis.

Wcześniej odbył się turniej towarzyszący w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrołęce. Młodzież walczyła o nagrody w czterech kategoriach wiekowych.

Organizatorzy dziękują wszystkim współpracującym organizacjom, nauczycielom, pasjonatom gry w ringo.

 

Wyniki turnieju; laureaci nagród

Kategoria: Żak

miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Białkowski Aleksander

UKS Goszczyn

2

Osiński Antonii

UKS Goszczyn

3

Pierzchała Kacper

SP Olszewka

4

Pietrzak Aleksander

UKS Goszczyn

5

Broders Ernest

WTR

6

Chorąży Maciej

SP Lelis

 

Kategoria: Żaczka

miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Janus Julita

PSP Olkowice

2

Tłomacka Zuzanna

LUKS Nasiadki

3

Sokołowska Lena

KS „VICTORIA” Miłki

4

Siurnik Wiktoria

PSP Olkowice

5

Marczak Emilia

UKS Goszczyn

6

Białkowska Zuzanna

UKS Goszczyn

 

Kategoria: Młodzik

miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Teklak Anatol

UKS Mogielnica

2

Bacławski Bartosz

LUKS Nasiadki

3

Wiski Kacper

LUKS Nasiadki

4

Kiliański Michał

PSP Olkowice

5

Lewandowski Kacper

PSP Olkowice

6

Dupczyk Kacper

UKS Goszczyn

 

Kategoria: Młodziczka

miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Wierzbicka Lena

UKS Goszczyn

2

Wiska Wiktoria

LUKS Nasiadki

3

Różycka Zuzanna

SP Olszewka

4

Nowakowska Alicja

SP Lelis

5

Subczyńska Dominika

SP Dąbrówka

6

Karczewska Zofia

SP Łęg Przedmiejski

 

Kategoria: Kadet

miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Mrozek Błażej

LUKS Nasiadki

2

Biedrzycki Szymon

SP Lelis

3

Bieńkowski Aleks

Niezrzeszony

4

Szczubełek Jakub

SP Łęg Starościński

5

Rumiński Aleksander

SP Łęg Starościński

6

Wołosz Aleksander

Niezrzeszony

 

Kategoria: Kadetka

miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Białkowska Anna

UKS Goszczyn

2

Trzaska Amelia

PSP Olkowice

3

Pabich Oliwia

SP Lelis

4

Majewska Julia

PSP Olkowice

5

Kudlak Zuzanna

UKS Goszczyn

6

Nalewajek Martyna

SP Łęg Przedmiejski

 

Kategoria: Klasa Otwarta Kobiet

miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Gałązka Paulina

Wyszków

2

Urbańska Kamila

Bartoszyce

3

Zbrożek Patrycja

WTR

4

Tchorzewska Joanna

WTR

5

Laskowska Julia

KTR

6

Kowalczyk Anna

Łęg Przedmiejski

 

Kategoria: Klasa Otwarta Mężczyzn

miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Teklak Andrzej

Mogielnica

2

Surgiewicz Konrad

KTR

3

Brzeski Kacper

KTR

 

Kategoria: Trójki mieszane do lat 10

miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Białkowski Aleksander, Osiński Antonii, Marczak Emilia

UKS Goszczyn

2

Pietrzak Aleksander, Białkowska Zuzanna, Iwanicka Wiktoria

UKS Goszczyn

3

Sokołowska Lena, Sobczak Antonii, Golonka Alicja

KS „VICTORIA” Miłki

 

Kategoria: Dwójki chłopców do lat 13

miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Teklak Anatol, Kiliański Michał

UKS Mogielnica, PSP Olkowice

2

Wiski Kacper, Bacławski Bartosz

LUKS Nasiadki

3

Konapel Piotr, Lewandowski Kacper

PSP Olkowice

 

Kategoria: Dwójki dziewcząt do lat 13

miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Białkowska Zofia, Wierzbicka Lena

UKS Goszczyn

2

Mrozek Lena, Wiska Wiktora

LUKS Nasiadki

3

Różycka Zuzanna, Julia Dębęk

SP Olszewka

 

Kategoria: Dwójki chłopców do lat 15

miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Mrozek Błażej, Biedrzycki Szymon

LUKS Nasiadki, SP Lelis

2

Wołosz Aleksander, Bieńkowski Aleks

Niezrzeszeni

3

Rumiński Aleksander, Szczubełek Jakub

SP Łęg Starościński.  

 

 

Kategoria: Dwójki dziewcząt do lat 15

miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Trzaska Amelia, Majewska Julia

PSP Olkowice

2

Białkowska Anna, Kudlak Zuzanna

UKS Goszczyn

3

Malczewska Maja, Sofińska Diana

UKS Goszczyn

 

Kategoria: Dwójki kobiet

miejsce

Imię i Nazwisko

Klub sportowy

1

Gałązka Paulina, Urbańska Kamila

Wyszków, Bartoszyce

2

Gromek Kornelia, Laskowska Julia

KTR Jantar

3

Tchorzewska Joanna, Zbrożek Patrycja

WTR

 

Najlepszy zawodnik XVI Ogólnopolskiego Turnieju w Ringo KURPIOWSKI JANTAR:

ANATOL TEKLAK- Uczniowski Klub Sportowy MOGIELANKA

Najlepsza zawodniczka XVI Ogólnopolskiego Turnieju w Ringo KURPIOWSKI JANTAR:

WIERZBICKA LENA- Uczniowski Klub Sportowy GOSZCZYN

 

Galeria zdjęć

IMG_4600 IMG_4603 IMG_4604 IMG_4617 IMG_4622 IMG_4623 IMG_4624 IMG_4625 IMG_4626 IMG_4627 IMG_4630 IMG_4631 IMG_4632 IMG_4634 IMG_4635 IMG_4636 IMG_4637 IMG_4639 IMG_4642 IMG_4643 IMG_4644 IMG_4645 IMG_4646 IMG_4648 IMG_4649 IMG_4651 IMG_4652 IMG_4653 IMG_20240511_170110302 IMG_20240511_170339610
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.