Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 29 maja 2024
Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
pochmurno
14°C

Inauguracja nowej Rady Gminy w Lelisie

Ocena 0/5

7 maja 2024 roku o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Lelisie odbyła się uroczysta sesja inauguracyjna nowej Rady Gminy. Udział w tej uroczystości wzięła także delegacja pocztu sztandarowego z naszej szkoły w składzie: Wiktoria Nalewajk, Wiktoria Kozłowska i Kacper Niedźwiecki. 

Głównym celem tej doniosłej sesji było oficjalne wprowadzenie w życie samorządu lokalnego nowo wybranych radnych oraz wójta. Nie zabrakło również uroczystego wręczenia zaświadczenia o wyborze na wójta, które odebrał Stefan Prusik. Ten moment symbolizował zaangażowanie społeczności w proces demokratyczny oraz gotowość do współpracy na rzecz wspólnego dobra. Następnie nadszedł czas na złożenie ślubowania przez radnych oraz wójta. Kolejnym istotnym punktem obrad był wybór przewodniczącego Rady Gminy, którym został Paweł Kurpiewski. Nie zapomniano także o wyborze wiceprzewodniczących Rady Gminy, którymi zostali Robert Pianka i Eugeniusz Bieńkowski.

Panu Wójtowi i Nowej Radzie Gminy życzymy samych sukcesów, inspiracji i energii do podejmowania nowych wyzwań.

Edyta Kaczyńska-Staśkiewicz

Galeria zdjęć

Pani Dyrektor Marta Trzcińska i Pani Wicedyrektor Marzena Pokora wręczają kwiaty Panu Wójtowi (2) Rada Gminy Lelis (2) Poczet Sztandarowy Szkoły Podstawowej w Lelisie - Wiktoria Nalewajk, Wiktoria Kozłowska, Kacper Niedźwiecki (2) Dyrektorzy szkół z gminy Lelis wręczają kwiaty Panu Wójtowi Stefanowi Prusikowi (2) Pan Wójt Stefan Prusik składa ślubowanie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.