Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Zimowe szaleństwo na stadionie w Lelisie: klasa 1b lepi bałwany na WF-ie! 

Ocena 0/5

​Choć zajęcia w-f w kl. Ib zaczęły się tradycyjnie – w hali sportowej, Pan Tomek szybko zauważył idealne warunki za oknem. Śnieg wzywał! Postanowił przenieść lekcję WF-u klasy 1b na dwór, by w pełni wykorzystać zimową aurę.

Po szybkiej rozgrzewce uczniowie ruszyli na zewnątrz, by przeżyć prawdziwe, śnieżne przygody. Centralnym punktem lekcji stało się wspólne budowanie ogromnego bałwana. Turlanie ciężkich kul po śniegu okazało się doskonałym, naturalnym treningiem siły i wytrzymałości oraz najlepszą lekcją współpracy.

Kiedy za oknem czeka idealny śnieg, nie ma co tracić czasu wewnątrz szkoły! ​Dynamiczne przejście z hali na śnieg udowodniło, że aktywność fizyczna powinna być elastyczna i dopasowana do warunków. Ruch na świeżym powietrzu to najlepsze, co mogliśmy dziś zrobić dla zdrowia i humoru naszych pierwszaków.

Marzena Przeradzka

1000015295 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności