Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Warsztaty robienia palm wielkanocnych

Ocena 0/5

Nasza szkoła przywiązuje ogromną wagę do kultywowania rodzimych zwyczajów.
Z tego też powodu, 9 kwietnia 2025 r., zorganizowano warsztaty wyrobu palm. Celem zajęć było przybliżenie tradycji Świąt Wielkanocnych, doskonalenie umiejętności współpracy, rozwijanie poczucia estetyki oraz rozbudzanie wyobraźni i kreatywności. Podczas zajęć każde dziecko wykonało tradycyjną palmę wielkanocną z kolorowej bibuły. Na warsztatach panowała miła, radosna atmosfera. Wykonane palmy uczestnicy zabrali ze sobą do poświęcenia w Niedzielę Palmową.


Lucyna Parzych 

Aneta Krajewska

Galeria zdjęć

warsztaty wielkanocne zerówka podczas warsztatów warsztaty palmy wielkanocnej tworzenie kwiatów z bibuły palma wielkanocna 3 palma wielkanocna palmy wielkanocne 1 Palmy wielkanocne zerówka robienie kwiatow z bibuły
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności