Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Fotograf w przedszkolu

Ocena 0/5

17 kwietnia dzieci gościły w przedszkolu fotografa, który pokazał  jak wygląda jego praca. Podczas spotkania dzieci obejrzały z bliska profesjonalny sprzęt fotograficzny , zobaczyły  jak robi się zdjęcia i przygotowuje scenografię do zdjęć. Przedszkolaki poznały pracę fotografa z bliska i dowiedziały się że to wcale nie jest taki łatwy zawód. Wymaga bowiem dużo cierpliwości, talentu i tzw. fotograficznego oka. 

Dzieci miały wielką przyjemność ze spotkania,  z chęcią i dużą swobodą pozowały do zdjęć, które zapewne będą w przyszłości piękną pamiątką. Po wielu latach zapewne przyjemnie będzie sięgnąć po starą już fotografię z przedszkola i przypomnieć sobie wspólnie spędzone chwile.

Opracowała: Justyna Majewska

Galeria zdjęć

Spotkanie z fotografem 1 Spotkanie z fotografem 2 Spotkanie z fotografem 3 Spotkanie z fotografem 4 Spotkanie z fotografem grupa Biedronki Spotkanie z fotografem grupa Mrówki Spotkanie z fotografem grupa Pszczółki Spotkanie z fotografem
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności