Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Przywitanie wiosny

Ocena 0/5

„Marzanno, Marzanno ty zimowa panno dzisiaj cię żegnamy bo wiosnę witamy”.
W poniedziałek, 23 marca br.,  nasze przedszkolaki uroczyście powitały wyczekiwaną przez wszystkich porę roku.

Wiosenny pochód z Marzanną na czele stał się już tradycją w naszej placówce. Przed wyjściem odbyły się zajęcia na temat tradycji i obrzędów ludowych, związanych z nadejściem wiosny. Rozmawialiśmy o pierwszych oznakach wiosny, które później mogliśmy zaobserwować w czasie spaceru.

Mamy nadzieję, że nasz kolorowy korowód przyczyni się do tego, że Wiosna zawita już do nas stałe :)

Małgorzata Dasiak
Wioletta Kurpiewska
Anna Cherubin
Weronika Prachniak - Janicka

Galeria zdjęć

Pochód z Marzanną 4 pochód z Marzanną 3 Pochód z Marzanną (2) Pochód z Marzanną (1) Pochód ulicami Lelisa
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności