Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Kiermasz wielkanocny

Ocena 0/5

Dzisiaj w naszej szkole odbył się wyjątkowy kiermasz wielkanocny, który wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Już od samego wejścia można było poczuć zapach domowych wypieków oraz zobaczyć stoisko pełne kolorowych ozdób. Na stołach pojawiły się ręcznie robione pisanki, stroiki oraz palmy kurpiowskie. Domowe ciasta, babeczki i inne smakołyki znikały w mgnieniu oka.

Kiermasz wielkanocny okazał się nie tylko świetną okazją do integracji społeczności szkolnej, ale także sposobem na pielęgnowanie świątecznych tradycji. Podczas kiermaszu panowała radosna i przyjazna atmosfera. 

Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na cele szkolne, w szczególności wesprze inicjatywy związane ze świętem szkoły. 

Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców za ich ogromne zaangażowanie w przygotowanie wypieków. Dzięki pracy i życzliwości wielu osób kiermasz mógł odbyć się na tak wysokim poziomie.

To był dzień pełen uśmiechu, zaangażowania i wspólnej radości, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Samorząd Uczniowski i Szkolny Wolontariat

 

 

 

Galeria zdjęć

Kiermasz wielkanocny 5 Kiermasz wielkanocny 4 Kiermasz wielkanocny 3 Kiermasz wielkanocny 2 Kiermasz wielkanocny 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności