Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Poczet sztandarowy naszej szkoły na uroczystości w leliskiej parafii

Ocena 0/5

W piątkowe popołudnie, 6.06.2025 r., mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystości powitania obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości przez leliską wspólnotę parafialną.
Wśród licznie zgromadzonych wiernych obecny był poczet sztandarowy, który godnie i z pełnym zaangażowaniem reprezentował naszą szkołę. Obecność pocztu sztandarowego podkreśliła podniosły charakter uroczystości oraz przywiązanie uczniów Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego do wartości religijnych i tradycji.  

Warto zaznaczyć, że było to jedno z ostatnich wystąpień pocztu sztandarowego, złożonego z uczniów klasy ósmej, przed przekazaniem sztandaru młodszym kolegom, co nadało temu wydarzeniu szczególny wymiar.

Katarzyna Brzuzy

Poczet_sztandarowy Poczet_sztandarowy_-_kl-_VIII 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności