Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Piknik z okazji Dnia Dziecka

Ocena 0/5

Tegoroczny Dzień Dziecka uczciliśmy dodatkowo wspólnym piknikiem na polanie, w środku pobliskiego  lasu. Cóż to była za frajda! Dzieciaki przyniosły z domu przekąski, była też gra w piłkę, pogoń za bańkami mydlanymi, chowanie się w szałasie, zabawa w berka, obserwowanie owadów wśród traw, wspólne śmiechy i ogrom zabawy. To na pewno nie był nasz ostatni piknik.

Opracowała Małgorzata Dasiak

Galeria zdjęć

dzieci uradowane z pikniku (1) gra w piłkę na polanie łapanie baniek mydlanych poczęstunek w środku lasu zwiedzamy szałas zwiedzanie szałasu
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności