Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Ognisko ósmoklasistów

Ocena 0/5

U kresu ośmiu lat wspólnej szkolnej drogi ósmoklasiści spotkali się 19 czerwca 2026 r., aby jeszcze przez chwilę pobyć razem i zatrzymać się w codziennym pędzie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie, wychowawca klasy oraz rodzice, którzy z ogromnym zaangażowaniem zadbali o ciepły i rodzinny charakter tego wyjątkowego wydarzenia. Był to czas pełen rozmów, uśmiechów, ale także wzruszeń i wspomnień, do których wraca się z
sentymentem.
Rozbrzmiewały dźwięki gitary,  na której akompaniowała uczennica, a wspólny śpiew jeszcze bardziej podkreślał wyjątkowość tych chwil. Nie zabrakło pieczonych kiełbasek i poczęstunku, które dopełniały serdecznego biesiadowania. Spotkanie miało szczególnie wzruszający charakter, ponieważ dla uczniów i wychowawcy był to jeden z ostatnich wspólnie spędzonych momentów przed rozstaniem i rozpoczęciem nowego etapu życia.
Serdeczne podziękowania kieruję do Rodziców za organizację ogniska, zaangażowanie oraz stworzenie wyjątkowych warunków do wspólnego świętowania. Dzięki Państwa wsparciu wydarzenie to pozostanie jednym z tych, które na długo nosi się w pamięci — jako piękne i wzruszające zwieńczenie wspólnej szkolnej drogi.

Ewa Chorąży
wychowawca klasy VIII

ognisko_2026 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności