Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Ognisko klasy III z okazji Dnia Chłopaka

Ocena 0/5

23 września br. uczniowie klasy 3 spędzili w wyjątkowy sposób. Z okazji Dnia Chłopaka wybrali się do „Siedliska Rodzina” w Bienduszce, gdzie czekało na nich ognisko oraz wiele atrakcji.

Gospodarze oprowadzili trzecioklasistów po swoim gospodarstwie i pokazali im zwierzęta: osły, konie, króliki, kozy, kaczki oraz krówki. Dzieci z zainteresowaniem poznawały ich zwyczaje. Nie zabrakło także pyszności – wspólne pieczenie kiełbasek i ziemniaków przy ognisku dostarczyło wszystkim wiele radości.


Uczniowie świetnie bawili się również podczas zabawy w rozwiązywanie zagadek ukrytych w lesie. Pogoda dopisała, a czas spędzony na świeżym powietrzu wypełniony był śmiechem i wesołą zabawą.


Nikt się nie nudził, a wszyscy wrócili do domu pełni wrażeń i dobrego humoru.


Serdeczne podziękowania kierujemy do pań z trójki klasowej, które zorganizowały to wyjątkowe spotkanie.

Katarzyna Brzuzy

 

Galeria zdjęć

Zabawy na świeżym powietrzu Karmienie kóz Chłopcy rozwiązują leśne zagadki Karmienie zwierząt Przytulasy  z kozą
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności