Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Młodzież naszej szkoły na sesji Rady Gminy Lelis.

Ocena 0/5

Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie.
Jan Zamoyski

Uczniowie klas VII i VIII Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie wraz z dyrektor Martą Trzcińską w dniu 27 listopada 2023r mieli okazję uczestniczyć w LVIII sesji Rady Gminy Lelis. Obecność młodzieży i możliwość zadawania pytań radnym i panu Wójtowi to najlepsza okazja do nauki kształtowania postaw ukierunkowanych na funkcjonowanie świadomego społeczeństwa obywatelskiego mającego w przyszłości wpływ na kierunek rozwoju lokalnej małej Ojczyzny - Gminy.

Marta Trzcińska

zdj.  UG Lelis

Galeria zdjęć

Dyrektor naszej szkoły Marta Trzcińska. Julita Wieremiejczyk z kl. VII. Kacper Niedźwiecki, kl. VII. Marcelina Wołosz, kl. VII. Natalia Szymczyk z kl. VII. Od lewej - Wiceprzewodniczący Rady Gminy, Przewodnicząca Rady Gminy i Wójt Gminy Lelis Pamiątkowe zdjęcie z obrad Rady Gminy Lelis. Radni Gminy Lelis. Sesja Rady Gminy Lelis. (2) Sesja Rady Gminy Lelis. Szymon Biedrzycki, kl. VII. Uczniowie klasy VII. Uczniowie naszej szkoły z dyrektor Martą Trzińską podczas sesji Rady Gminy. Uczniowie podczas sesji Rady Gminy Lelis. Wiktoria Kozłowska z kl. VIII. Wiktoria Nalewajk, kl. VII. Zuzanna Parzych, kl. VII.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności