Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Kiermasz słodkości na rzecz Emilki

Ocena 0/5

Razem możemy więcej!

24 lutego 2025 roku w naszej szkole został zorganizowany Kiermasz Słodkości na rzecz Emilki Urbaniak -  niespełna 3- letniej dziewczynki walczącej z nowotworem.
Zainteresowanie akcją przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. W organizację kiermaszu włączyło się bardzo wiele osób.

Chcielibyśmy z całego serca wszystkim bardzo podziękować.

MACIE OGROMNE SERCA !!!

Dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom, którzy przynieśli ciasta i inne słodkości, nauczycielom oraz wolontariuszom za pomoc w ogarnięciu tego jakże bardzo "pozytywnego zamieszania". 

Dziękujemy również wszystkim, którzy te słodkości zakupili, także tym spoza naszej szkoły.

Nasza akcja pokazała, że w naszej małej społeczności mamy wielu ludzi o WIELKIM SERCU i że razem możemy osiągnąć bardzo dużo. 

Dobro wraca ! Dziękujemy!!!

Wspólnymi siłami udało nam się zebrać  4430 zł.

DZIĘKUJEMY !!!

Samorząd Uczniowski

Galeria zdjęć

Frykasy. Łakocie. Smakowitości. Delicje. Rarytasy. Słodkości.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności