Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Edukacyjno - rozrywkowa wycieczka kl. V i VI

Ocena 0/5

W ciepły, słoneczny dzień, 8 października 2024 r., chłopcy i dziewczęta z kl. V oraz VI wybrali się na edukacyjno - rozrywkową wycieczkę do Ostrołęki. 

Pobyt zaczęliśmy od wizyty w Muzeum Żołnierzy Wyklętych, na dziedzińcu którego stoi pomnik jednego z Żołnierzy Niezłomnych - Mieczysława Dziemieszkiewicza ps. Rój. Wzięliśmy udział w lekcji muzealnej przybliżającej czasy II wojny światowej i walkę podziemia antykomunistycznego, mogliśmy także spróbować swoich sił na cyfrowej strzelnicy oraz posilić się w Kawiarni Partyzanckiej. 

Aby dotrzeć do Parku Wodnego skorzystaliśmy z jednej z wizytówek miasta Ostrołęki - kładki łączącej Muzeum Żołnierzy Wyklętych z miejskim parkiem.

W "Aquarium" oddaliśmy się rozrywce - zabawom w basenach i kręgielni.  To był udany dzień - poznaliśmy historię naszego kraju i świetnie bawiliśmy się w na strzelnicy i w Parku Wodnym.

Katarzyna Brzuzy

Galeria zdjęć

Kręgielnia w Parku Wodnym. Na dziedzińcu Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce. Podczas lekcji muzealnej. Na kładce łączącej MŻW i miejski park. Kładka przy Muzeum Żołnierzy Wyklętych. W drodze do Parku Wodnego. Na strzelnicy cyfrowej. W Parku Wodnym.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności