Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Dzień Kobiet w klasie I

Ocena 0/5

Dzień Kobiet to święto obchodzone 8 marca. W tym dniu dziewczynki z klasy pierwszej również obchodziły swoje święto. Chłopcy stanęli na wysokości zadania i przygotowali drobne upominki i kwiaty dla koleżanek i dla pań. Nie zabrakło wspólnych zabaw i delektowania się słodkościami. Dzieci  świetnie się bawiły i na pewno ten dzień na długo pozostanie im w pamięci.

Rodzicom dziękujemy za pyszny poczęstunek i zdrowe, owocowe boxy.

Justyna Przeradzka

Owocowy poczęstunek Składanie życzeń przez chłopców 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności