Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Bal ósmoklasistów

Ocena 0/5

24 czerwca 2025 r. w naszej szkole odbył się bal ósmoklasisty.

Był to wyjątkowy wieczór, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Bawiliśmy się świetnie – nie zabrakło tańców, śmiechu i wzruszeń. Sala była pięknie udekorowana, a każdy wyglądał elegancko i odświętnie. To była doskonała okazja, by wspólnie świętować zakończenie ważnego etapu w naszym życiu i pożegnać się ze szkołą  podstawową w niezapomniany sposób.

Marta Zerhau

Galeria zdjęć

Uczniowie Pani Dyrektor rozmawia z uczniami Tort Uczniowie klasy 8 Uczniowie klasy ósmej Wspólny taniec Bal Klasa ósma w trakcie tańca Klasa ósma Pani Dyrektor z uczniami Taniec
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności