Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Przystanek Planszówka

Ocena 0/5

15 stycznia 2025 roku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyła się akcja Przystanek „Planszówka”.

Uczniowie przynieśli ulubione gry planszowe, żeby grać w nie podczas przerw.

Celem akcji było pokazanie korzyści wynikających z udziału w grach planszowych, które są gwarancją dobrej zabawy, wspierają kreatywność, uczą współzawodnictwa i logicznego myślenia oraz są alternatywą dla „świata cyfrowego”. Angażują uczestników w działania, które nie wymagają wpatrywania się w smartfon, tablet czy ekran komputera.

Było dużo śmiechu, rywalizacji oraz  wspaniałej zabawy w gronie koleżanek i kolegów.
 

Samorząd Uczniowski

 

Galeria zdjęć

gramy w planszówki warcaby szachy mini warcaby (1) gramy w szachy dooble mini gry gramy gry dooble gramy w karty gramy (2)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności