Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Spotkanie z Policjantem

Ocena 0/5

Dnia 13 marca nasze przedszkole odwiedzili dzielnicowi z Lelisa, asp. Bożena Boruch i st. post. Albert Kociuba. Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie. Podczas spotkania przekazali maluchom jak uniknąć niebezpieczeństw w trakcie zabaw w domu i na ulicy, a także w kontakcie z obcymi ludźmi. Przypomnieli również pod jakie numery alarmowe należy dzwonić w sytuacji zagrożenia. Dzieci dowiedziały się czym zajmują się policjanci oraz w jaki sprzęt wyposażeni są idąc do pracy.
Rozwijanie u najmłodszych zachowań umożliwiających im uniknięcie niebezpieczeństw stanowi bowiem priorytet w codziennej pracy dzielnicowego. Regularne edukowanie dzieci, może ustrzec je przed zagrożeniami w codziennym życiu.
Serdecznie dziękujemy dzielnicowym za poświęcony nam czas.

Opracowała: Wioletta Kurpiewska

Galeria zdjęć

Spotkanie z policjantem 1 Spotkanie z policjantem 2 Spotkanie z policjantem 3 Spotkanie z policjantem 4 Spotkanie z policjantem 5 Spotkanie z policjantem 6 Spotkanie z policjantem 7 Spotkanie z policjantem 8 Spotkanie z policjantem 9 Spotkanie z policjantem 10 Spotkanie z policjantem 11 Spotkanie z policjantem 12 Spotkanie z policjantem 13 Spotkanie z policjantem 14 Spotkanie z policjantem 15 Spotkanie z policjantem 16 Spotkanie z policjantem 17 Spotkanie z policjantem 18 Spotkanie z Policjantem 19 Spotkanie z policjantem 20 Spotkanie z policjantem 21
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności