Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Walentynki

Ocena 0/5

Walentynki były doskonałym dniem dla wszystkich przedszkolaków z naszego przedszkola, prawdziwym, czerwonym dniem przyjaźni.Całe przedszkole zamieniło się w serduszkową krainę, pełną radosnej atmosfery i uśmiechu. Dzieci miały okazję poznać tradycję tego święta. 14 lutego to przecież nie tylko dzień   zakochanych, ale to przede wszystkim dzień miłości, sympatii, przyjaźni, okazywania pozytywnych emocji i dzielenia się nimi z innymi.

W czerwonych strojach i wspaniałych humorach dzieci wzięły udział w przeróżnych zabawach walentynkowych, obdarowywały wszystkich miłym słowem, gestem, walentynką. Dzień Walentynkowy z pewnością można zaliczyć do udanego. Był to dzień miłych wrażeń i niespodzianek.

                 Opracowała: Małgorzata Dasiak

 

Galeria zdjęć

walentynki 1 walentynki 2 walentynki 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności