Logo Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie Lelis

Wyjazd do sali zabaw Nadilandia

Ocena 0/5

W piątek, 8 grudnia 2023r. dzieci z grupy „biedronki” wyruszyły na wycieczkę do Sali zabaw „Nadilandia” w Kadzidle. Celem naszej wycieczki było przede wszystkim integracja przedszkolaków oraz stworzenie możliwości radosnego spędzania czasu. W tym wyjątkowym miejscu dzieci miały do dyspozycji konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłkami. Przedszkolaki mogły skorzystać z różnych atrakcji takich jak: trampolina, domek z kuchnią, huśtawka na pięknym, kwiatowym tle, bilard, zjeżdżalnia w pontonach, projektor boiska oraz pojazdy elektryczne i wiele innych. Pani animatorka umilała dzieciom spędzanie czasu poprzez organizację przeróżnych atrakcji z tatuażami i bańkami. Dzieci miały możliwość znaleźć się w olbrzymiej bańce, która po chwili pękała. Animatorka pokazała przedszkolakom ile rzeczy można zrobić z bańkami, w tym: zmieniała bańki w ogień lub w pachnący dymek. Na zakończenie na dzieci czekała wielka niespodzianka. Z okazji zbliżających się świąt odwiedził nas Mikołaj, który rozdał dzieciom słodki upominek. Czas bardzo szybko upłynął przedszkolakom i choć zmęczone to uśmiechnięte i bardzo zadowolone wróciły do przedszkola.

Opracowała:  Marta Kuliś

Weronika Piotrowska

Galeria zdjęć

Dzieci na huśtawce Dzieci na zjeżdżalni Dzieci w domku Przedszkolak w bańce mydlanej Spotkanie z mikołajem Wychowawca z przedszkolakami Zabawa na sali Zabawa w kulkach Zabawa z bańkami (2) Zabawa z bańkami (3) Zabawa z bańkami
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności