Najlepsi uczniowie - rok szkolny 2010/2011

SZKOŁA PODSTAWOWA

Klasa I - Anna Dmoch, Natalia Duszak, Patrycja Gontarzewska, Julia Kaczyńska, Julia Krystian, Małgorzata Kuberska, Oliwia Mrozek, Aleksandra Nalewajk, Jakub Parzych, Karolina Traczewska, Martyna Trzaska
Klasa II - Kinga Domalewska, Oliwia Gerwatowska, Oliwia Kobylińska, Jakub Marzewski, Robert Mrozek,  Karolina Pyskło, Maja Waśkiewicz, Małgorzata Zawrotna
Klasa III - Karolina Bakuła, Weronika Chaberek, Wojciech Cymek, Daniel Kaliszewski, Katarzyna Mąka,  Kinga Szewczyk, Natalia Popławska, Kamila Pyskło, Wiktoria Kowalczyk, Jakub Lenkiewicz
 
(średnia ocen powyżej 4,75)
Klasa IV
  1. Ewelina Kaliszewska (średnia ocen 5,5)
  2. Aleksandra Wieremiejczyk  (średnia ocen 5,3)
  3. Julita Parzych (średnia ocen 5,3)
  4. Julia Dziurawiec (średnia ocen 5,2)
  5. Emilia Grzyb (średnia ocen 5,2)
  6. Adrian Traczewski (średnia ocen 5,2)
  7. Tobiasz Domalewski (średnia ocen 4,8)
  8. Marta Mielnicka (średnia ocen 4,8)
Klasa V
  1. Monika Krystian (średnia ocen 5,4)
  2. Daniel Krystian (średnia ocen 5,2)
  3. Bartłomiej Parzych (średnia ocen 5,0)
  4. Dominika Wodeńko (średnia 5,0)
Klasa VI a
  1. Natalia Mąka (średnia ocen 5,4)
  2. Dominika  Prachniak (średnia ocen 5,4)
  3. Ewelina Choroszewska (średnia ocen 5,3)
  4. Magdalena Chaberek (średnia ocen 4,9)
  5. Małgorzata Prachniak (średnia ocen 4,8)
  6. Kinga Żubrowska (średnia ocen 4,8)
  7. Julita Mażewska (średnia ocen 4,8)
Klasa VI b
  1. Marlena Dziurawiec (średnia ocen 5,8)
  2. Edyta Kaliszewska (średnia ocen 5,3)

PUBLICZNE GIMNAZJUM
(średnia ocen powyżej 4,0)

Klasa I a
  1. Natalia Parzych (średnia ocen 5,3)
  2. Beata Rydel (średnia ocen 5,0)
Klasa I b
  1. Klaudia Krystian (średnia ocen 4,9)
  2. Daniel Mrozek (średnia ocen 4,8)
Klasa II a
  1. Cezary Ejzemberg (średnia ocen 5,2)
Klasa II b
  1. Magdalena Mierzejewska (średnia ocen 5,1)
Klasa III a
  1. Marta Stenka (średnia ocen 5,4)
  2. Maria Stenka (średnia ocen 5,3)
  3. Milena Puławska (średnia ocen 4,9)
Klasa III b

Brak

Klasa III c
  1. Karolina Chaberek (średnia ocen 5,5)
  2. Cezary Kaliszewski (średnia ocen 5,3)
  3. Marta Niedźwiecka (średnia ocen 4,9)
  4. Anna Olkowska (średnia ocen 4,8)
  5. Patryk Żerański (średnia ocen 4,8) 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
(średnia ocen powyżej 4,0)

Klasa IV TD
Uczniowie wyróżnieni przez Radę Pedagogiczną:
  1. Marta Dawid
  2. Aneta Świdwa
  3. Monika Kosakowska
  4. Anna Kraśniewska
Klasa I ZSW

      1. Traczewska Katarzyna (średnia ocen 4,45)

Klasa II ZSW

Brak

SZKOŁY DLA DOROSŁYCH
(średnia ocen powyżej 4,0)

II semestr Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego

1.      Janina Rogalska (średnia ocen 4,6)
2.      Beata Potkaj (średnia ocen 4,5)
3.      Zenon Mrozek (średnia ocen 4,3)

II semestr Uzupełniającego Technikum Agrobiznesu

1.      Szablak  Arkadiusz

IV semestr Uzupełniającego Technikum Agrobiznesu

1.      Karol Dziczek (średnia ocen 4,0)
2.      Grażyna Pędzich (średnia ocen 4,0)
3.      Andrzej Rolka (średnia ocen 4,0)

IV semestr Liceum Profilowanego

1.      Wiesława Nosek (średnia ocen 4,5)

II semestr Zaocznej Szkoły Policealnej (technik rolnik)

1.      Agata Piątek (średnia ocen 4,3)
2.      Grzegorz Banach (średnia ocen 4,0)
3.      Wojciech Czyż (średnia ocen 4,1)
4.      Piotr Kraciewski (średnia ocen 4,6)
5.      Artur Mróz (średnia ocen 4,3)
6.      Robert Śniadach (średnia ocen 4,4)

  opracowała: Katarzyna Brzuzy