• 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY – etap szkolny

Dnia 5.11.2019 r. w Szkole Podstawowej w Lelisie odbył się szkolny etap Gminnego  Konkursu Ortograficznego, którego celem było wyłonienie spośród uczniów klas IV – VIII uczniów, którzy popełnili najmniej błędów.
Jeden uczeń z każdej ww. klasy będzie reprezentował szkołę w etapie gminnym konkursu, który odbędzie się w Centrum Kultury – Biblioteki i Sportu w Lelisie.
Dyktanda konkursowe w każdej klasie pisali wszyscy obecni w dniu 5.11.2019 r. uczniowie. Nauczyciele uczący j. polskiego w ww. klasach przeprowadzili i sprawdzili dyktanda oraz wyłonili po jednym uczniu z danej klasy do etapu gminnego konkursu:
kl. IV – Dorian Prusaczyk
kl. Va – Błażej Niedźwiecki
kl. Vb – Maria Staniek
kl. VI – Aleksandra Zielińska
kl. VII – Anna Sakowska
kl. VIII – Wiktoria Chaberek.
ŻYCZYMY SUKCESÓW W ETAPIE GMINNYM!

(kb)