Pszczółki

W związku z wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, podaję harmonogram wręczania dyplomów ukończenia przedszkola w dniu 29.06.2020r.

Dzieci uczęszczające do przedszkola – odbierają dyplom oraz upominek przy wyjściu do domu.
Dzieci aktualnie nieuczęszczające do przedszkola:
12.00 – Żabki (3 – latki)
13.00 – Mrówki (4 – latki)
14.00 – Pszczółki (4-5 – latki)
15.00 – Biedronki (5 – latki)

Proszę też o dostosowanie się do niżej podanych wytycznych:
1. Każdy uczestnik musi mieć maseczkę i zdezynfekować ręce.
2. Po otrzymaniu dyplomu opuszczamy budynek/ teren szkoły. Proszę o niegrupowanie się.
3. Dyplomy oraz upominki mogą być odebrane w późniejszym terminie do końca lipca.

Z poważaniem
Dyrektor Marta Trzcińska

Procedura postępowania w trakcie pandemii koronawirusa COVID-19

w Przedszkolu Samorządowym oraz oddziale przedszkolnym przy

Szkole Podstawowej w Zespole Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Lelisie obowiązująca od dnia 18 maja 2020r.

http://zsl.edu.pl/dok/19_20/procedury.pdf

(DP)

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Lelisie w porozumieniu z  organem prowadzącym, kierując się troską o zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, nauczycielom i rodzicom, wstrzymuje wstępnie otwarcie placówek, tj. oddziału przedszkolnego i przedszkola do 18 maja 2020r. O  każdej zmianie sytuacji będziemy Państwa informować na bieżąco.

Z poważaniem
dyrektor
Marta Trzcińska

Z dumą prezentujemy KARTKI DLA MEDYKÓW wykonane przez dzieci z naszego przedszkola. Ta ogólnopolska akcja  ma na celu wyrażenie wdzięczności i podziękowań dla pracowników służby zdrowia, za ich codzienny trud w walce o ludzkie zdrowie i życie. Dziękujemy bardzo wszystkim przedszkolakom, którzy wzięli udział w akcji, za przesłane przepiękne kartki - Wasze serca są WIELKIE!

Wszystkie kartki w galerii zdjęć przedszkola  http://galeria.zsl.edu.pl/main.php?g2_itemId=54464

 

Opracowała: J.M

8 marca, to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. Grupa Pszczółek „Dzień Kobiet” obchodziła 6 marca. W tym szczególnym dniu wszystkie dziewczynki otrzymały serdeczne życzenia i upominki. Chłopcy tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste 100 lat i wręczyli dyplomy „Super Księżniczki”. Przygotowali też piękne korony, które sprawiły dziewczynkom wielką radość. Nasi panowie starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Można było usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której wesoło bawiły się przedszkolaki. Ogromną radość sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy, konkurencje i słodki poczęstunek. Miła atmosfera panowała przez cały dzień. Wszystkie kobietki dziękują chłopcom za piękne życzenia, upominki i uśmiech…

Opracowała: Wioletta Kurpiewska