DZIEŃ RODZINY

Jak co roku, 3 czerwca nasze przedszkolaki wspólnie z rodzicami świętowały Dzień Rodziny. Wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po zaprezentowanym programie artystycznym wręczyli rodzicom upominki. Następnie wspólnie z rodzicami uczestniczyli w konkurencjach sportowych, w których tym razem nie było przegranych. Po rozgrywkach sportowych wszyscy częstowali się kiełbaskami z grilla i smakołykami przygotowanymi przez rodziców. Piknik możemy zaliczyć do bardzo udanych. Zarówno dzieci, jak i rodzice świetnie się bawili.
Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców oraz wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji, za przygotowanie słodkiego poczęstunku oraz pomoc przy grillu.

Opracowała: Dorota Parzych