WYBORY MINI MISS

8 Marca w naszej grupie każda mała dziewczynka miała swoje „5 minut”
Tego dnia odbyły się wybory MINI MISS w kategorii:
Najbardziej roześmiana Miss, Miss równowagi, Najbardziej rozskakana Miss, Miss Najdłuższego kucyka, Najbardziej rozśpiewana Miss, Miss zgadywanek, Miss szybkości oraz Miss Najszybszego Liczenia. Każda dziewczynka otrzymała swój numerek i była nagrodzona koroną, dyplomem, laurką wykonaną przez naszych chłopców i oczywiście tym, co dziewczynki lubią najbardziej- błyskotkami, czyli złotą szarfą z diamencikami. Chłopcy- nasze JURY  spisali się na medal! Oceniali nasze małe królowe z cierpliwością w każdej kategorii. Na zakończenia nie mogło zabraknąć wyjścia po czerwonym dywanie… każda otrzymała gromkie brawa i sesję zdjęciową.  Po wybiegu naszych miss odbył się słodki poczęstunek, po czym zostały wręczone upominki przygotowane przez mamy z trójki klasowej, za co serdecznie dziękujemy!

Opracowała Anna Cherubin