BAL KARNAWAŁOWY

Dnia 13  lutego w Przedszkolu Samorządowym odbył się "Bal karnawałowy" dla dzieci z naszego przedszkola. Wystrój hali sportowej wprowadził dzieci w radosny nastrój i zachęcał do wesołej zabawy. Na początku przedszkolaków przywitała pani dyrektor i życzyła wszystkim dzieciom udanej, miłej i pełnej radości zabawy. Przedszkolaki przebrane w kolorowe stroje bohaterów znanych bajek i postaci z dumą prezentowały swoje stroje. Wśród uczestników balu były wróżki, księżniczki, policjanci, zwierzątka, ale również nie zabrakło też piratów, Batmana, Spidermana czy innych barwnych postaci. Po raz drugi zabawę urozmaicali nam animatorzy z firmy „Live Events”. Podczas balu odwiedziła nas Mega Maskotka Minionek. Przez dwie godziny dzieci bawiły się świetnie. Miały możliwość zaprezentowania się podczas tańca oraz gier planszowych. W czasie balu odbyła się też sesja zdjęciowa, podczas której zostały uwieńczone na pamiątkę wspaniałe stroje naszych przedszkolaków.
Bal umożliwił dzieciom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a to było głównym celem tego balu.
Przedszkolaki wracały do domu we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Po raz kolejny rodzice ze wszystkich grup przygotowali słodki poczęstunek, którym serdecznie i jeszcze raz dziękujemy.

Opracowała: Marzena Przeradzka