Najlepsi uczniowie w I sem. roku szkolnego 2019/2020

UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

KL. I-III

Klasa I – Amelia Gontarzewska
                Bartosz Grala
                Alan Grzyb
                Jakub Kacprzak
                Oliwia Małkowska
                Miłosz Mrozek
                Laura Niedźwiecka
                Zuzanna Parzych
               Marcelina Miłkowska


Klasa II – Krzysztof Ciak
                  Olga Ciuchta
                  Zuzanna Gajewska
                  Maciej Mucha
                  Alicja Nowakowska
                 Alicja Prusaczyk
                 Nikola Waśkiewicz
                 Katarzyna Wodeńko
                 Kornelia Żebrowska

             
Klasa III – Szymon Biedrzycki
                   Alicja Nalewajk
                   Kacper Niedźwiecki
                   Zuzanna Parzych
                   Zofia Irena Pyskło
                   Natalia Szymczyk
                   Julita Wieremiejczyk
                   Marcelina Wołosz



UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ
KL. IV - VI
(średnia ocen powyżej 4,75; zachowanie – co najmniej bardzo dobre)


Klasa V a – Krystian Brzuzy (średnia ocen 4,9; zachowanie bardzo dobre)
                      Julia Parzych (średnia ocen 4,8; zachowanie bardzo dobre)
                      Jakub Part (średnia ocen 5,3; zachowanie bardzo dobre)
                      Julita Prusaczyk (średnia ocen 5,3; zachowanie bardzo dobre)
                      Aleksandra Sęk (średnia ocen 5,1; zachowanie wzorowe)

Klasa V b – Gabriela Majk (średnia ocen 5,00; zachowanie wzorowe)
                       Lena Mażewska (średnia ocen 4,83; zachowanie wzorowe)
                       Nikola Prusińska (średnia ocen 5,08; zachowanie wzorowe)
                       Joanna Sakowska (średnia ocen 5,33; zachowanie wzorowe)
                       Maria Staniek (średnia ocen 5,58; zachowanie wzorowe)
                       Liwia Suchecka (średnia ocen 4,91; zachowanie wzorowe)

Klasa VI – Amelia Kobrzeniecka (średnia ocen 4,91; zachowanie wzorowe)                                                   
                  Gabriela Korzeniecka (średnia ocen 5,25; zachowanie wzorowe)                                                   
                   Olga Wieremiejczyk (średnia ocen 4,83; zachowanie wzorowe)

Klasa VII – Wiktoria Prusińska (średnia ocen 4,93; zachowanie wzorowe)
                  Anna Patrycja Sakowska (średnia ocen 5,00; zachowanie wzorowe)

Klasa VIII - Wiktoria Chaberek (średnia ocen 5,14; zachowanie wzorowe)
                    Katarzyna Orzechowska (średnia ocen 5,07; zachowanie wzorowe)

(kb)