Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2017/2018

UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

KL. I-III

 Klasa I – Szymon Biedrzycki

                 Michał Chaberek

                 Alicja Nalewajk

                Wiktoria Nalewajk

                Kacper Niedźwiecki

                Oliwia Pabich

                Bartosz Parzych

                Zuzanna Parzych

                Zofia Pyskło

                Natalia Szymczyk

                Julita Wieremiejczyk

                Marcelina Wołosz

 

Klasa III aBłażej Niedźwiecki

                      Jakub Part

                      Julita Prusaczyk

                      Aleksandra Sęk

 

Klasa III bAleks Bieńkowski

                       Mikołaj Brzuzy

                       Gabriela Majk

                       Lena Mażewska

                       Nikola Prusińska

                       Joanna Sakowska

                       Maria Staniek

                       Liwia Suchecka

 

 UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

KL. IV - VI

(średnia ocen powyżej 4,75; zachowanie – co najmniej bardzo dobre)

 

Klasa IV - Gabriela Korzeniecka (średnia ocen 5,27; zachowanie wzorowe)                                                  

                   Igor Grzybicki (średnia ocen 5,09; zachowanie wzorowe)

                   Olga Wieremiejczyk (średnia ocen 4,9; zachowanie wzorowe)

                   Miłosz Sęk (średnia ocen 4,8; zachowanie bardzo dobre)

 

Klasa VWiktoria Prusińska (średnia ocen 5,55; zachowanie wzorowe)

                  Anna Patrycja Sakowska (średnia ocen 5,45; zachowanie wzorowe)

                  Alicja Gontarzewska (średnia ocen 4,8; zachowanie wzorowe)

                  Izabela Krystian (średnia ocen 4,8; zachowanie wzorowe)

 

Klasa VI - Wiktoria Chaberek (średnia ocen 5,45; zachowanie wzorowe)

                Katarzyna Orzechowska (średnia ocen 5,45; zachowanie wzorowe)

                Alicja Kacprzak (średnia ocen 5,09; zachowanie wzorowe)

               Mateusz Olkowski (średnia ocen 5,0; zachowanie bardzo dobre)

 

Klasa VII - Patrycja Czeropska (średnia ocen 5,0; zachowanie wzorowe)

 

 

UCZNIOWIE GIMNAZJUM

(średnia ocen powyżej 4,75; zachowanie – co najmniej bardzo dobre)

Klasa II a – Aleksandra Nalewajk (średnia ocen 5,0; zachowanie wzorowe)

Klasa II b – Julia Krystian (średnia ocen 5,2; zachowanie wzorowe)

                   Anna Koziatek (średnia ocen 4,9; zachowanie wzorowe)

                   Izabela Ejzemberg (średnia ocen 4,8; zachowanie wzorowe)

 

Klasa III a – Julia Pulwin (średnia ocen 5,3; zachowanie wzorowe)

                   Natalia Wiska (średnia ocen 4,77; zachowanie wzorowe)

 

Klasa III b -  Wojciech Sieruta (średnia ocen 4,94; zachowanie wzorowe)

                   Jakub Marzewski (średnia ocen 4,83; zachowanie wzorowe)

                   Oliwia Kobylińska (średnia ocen 4,8; zachowanie wzorowe)

 

 UCZNIOWIE  SZKOŁY PONADGIMNAZJALNEJ

(średnia ocen powyżej 4,75; zachowanie – co najmniej bardzo dobre)

 

Klasa III ZSZ - Agata Marzewska (średnia ocen 4,75; zachowanie bardzo dobre)

 

 

(kb)