• 01
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09

Konkurs graficzny

ImageZapraszam do wzięcia udziału w konkursie graficznym organizowanym przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki. Motywem przewodnim grafik powinien być temat związany z szeroko rozumianym pojęciem maszyn przyszłości (roboty, samochody, statki powietrzne, maszyny inżynieryjne, itp.).
Prace należy wykonać do 20 kwietnia. Przygotowane prace należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W treści listu należy obowiązkowo podać imię i nazwisko autora pracy oraz adres mailowy do korespondencji. Proszę również, aby zainteresowaniu uczniowie poinformowali o chęci udziału i przesłali przygotowane prace na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nagrodzone prace, wraz z podpisami autorów, zostaną opublikowane na stronie internetowej konkursu (w przypadku uczniów naszej szkoły również na stronie szkoły). Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają odtwarzacze MP3 Creative Labs MuVo V100 1GB.
Dodatkowo za ciekawe prace uczniowie otrzymają oceny celujące z przedmiotu informatyka.
Więcej informacji można znaleźć na stronie konkursu http://www.grafika3d.wwsi.edu.pl/konkurs/
O pomoc zaś w przygotowaniu i przesłaniu prac można zgłaszać się do Krzysztofa Gawrycha na wyżej wymieniony adres email,  numer GG 3032556 lub osobiście.