Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W dniu 23 czerwca 2017r. w Zespole Szkół w Lelisie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. W uroczystości uczestniczyli: Dyrektor Zakładu Administracji Szkół i Przedszkoli w Lelisie – Pan Andrzej Przeradzki, Proboszcz Parafii w Lelisie - ks. Janusz Kotowski, Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół w Lelisie, uczniowie oraz rodzice.
Zakończenie roku szkolnego było doskonałą okazją do uhonorowania najlepszych uczniów i sportowców oraz laureatów i uczestników różnego typu konkursów. Pożegnaliśmy absolwentów gimnazjum i zasadniczej szkoły zawodowej, którzy zakończyli poszczególne etapy w swojej edukacji. Był to również moment na podziękowanie nauczycielom za ich codzienną pracę. Podczas uroczystości odbyło się pełne wzruszeń pożegnanie z Panią Dyrektor Celiną Bałon, która niedługo odchodzi na emeryturę. Uczniowie klasy IV SP oraz IIa PG zaprezentowali pokaz tańców kurpiowskich, po czym wszyscy uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami w klasach.

Opracowała: Ewa Glinka