• 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

„Czy maluchem, czy starszakiem każdy chce być przedszkolakiem...” tymi słowami w Przedszkolu Samorządowym przy Szkole Podstawowej w Zespole Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie 29 października 2019r. rozpoczęła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Dzieci z grupy „Żabki” i „Pszczółki”, które w tym roku rozpoczęły naukę w przedszkolu, miały okazję po raz pierwszy wystąpić przed tak liczną publicznością. Podczas występu dzieci zaprezentowały przygotowane wiersze, piosenki oraz tańce. Po części artystycznej dzieci złożyły uroczyste ślubowanie i obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani, pomagać kolegom oraz być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dyrektor placówki Marta Trzecińska, wielkim ołówkiem, pasowała każde dziecko na przedszkolaka, a wicedyrektor Justyna Przeradzka wręczyła przedszkolakom dyplomy i książki. Po części oficjalnej dzielne przedszkolaki czekała niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku. 

Gratulujemy i witamy wszystkie pasowane dzieci w gronie przedszkolaków. Życzymy im wielu sukcesów oraz samych radosnych i pogodnych dni spędzonych w przedszkolu.

Opracowała: I. Mielnicka