• 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09

Spotkanie z funkcjonariuszami Służby Więziennej Zakładu Karnego w Przytułach Starych

     W dniu 13 listopada 2019r. w godzinach 10.25 – 11.10 w Szkole Podstawowej w Lelisie odbyło się spotkanie profilaktyczne z funkcjonariuszami Służby Więziennej Zakładu Karnego w Przytułach Starych pt. „Mowa nienawiści. Hejt”. Prowadzącymi byli: szer. dr Małgorzata Jadeszko, szer. Beata Mikulska i ppor. Norbert Markowski.
     Spotkanie dla uczniów klas: Va, Vb, VI i VII dotyczyło uświadomienia im, że każdy z nas jest inny. Różni nas wygląd, pochodzenie, czy poglądy. Ale każdy z nas ma prawo do równości i poszanowania.
Dziękujemy organizatorowi p. Agnieszce Chaberek.

                                                                                                                                Wolontariat Szkolny