Koncert życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej

11 października 2019 r. celebrowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej.
Z tej okazji dyrektor szkoły i wójt gminy nagrodzili wyróżniających się nauczycieli i niepedagogicznych pracowników szkoły, a uczniowie złożyli życzenia swoim nauczycielom.
Apel przygotowany przez Grupę Artystyczną i Samorząd Uczniowski okazał się prawdziwym popisem talentów uczniów (od kl. I do kl. VIII) – wokalnych, aktorskich i tanecznych. Podczas „koncertu życzeń” padło wiele pełnych humoru, nietuzinkowych, wyjątkowych, imiennych życzeń dla wszystkich pracowników naszej szkoły.
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy także życzenia standardowe: samych radości i sukcesów, spełnienia marzeń oraz tego, aby trudna praca była źródłem satysfakcji i społecznego uznania.