• 01
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09

     Dnia 12.06.2019 r. klasa V, nieco później niż wynika to z kalendarza, obchodziła klasowy Dzień Dziecka. Podobnie jak rok temu postanowiliśmy spędzić ten dzień w Łodziskach.
     Wiedząc, że aura nie będzie nas rozpieszczać i czeka nas bardzo upalny dzień, wraz z pierwszym dzwonkiem na lekcje, ruszyliśmy do Łodzisk. Witaj przygodo!
     Dzięki uprzejmości pani sołtys A. Domalewskiej i zaangażowaniu kilku mam mieliśmy dla siebie Plac Wiejski w Łodziskach i wspaniałą, kilkugodzinną rozrywkę.
     Do naszej dyspozycji był rozległy teren z placem zabaw, siłownią na powietrzu, sceną oraz dużą altaną wyposażoną w ławki i stoły, gdzie komfortowo można było zjeść upieczoną kiełbaskę i inne smakołyki. Każdy na swój sposób przyjemnie i aktywnie spędzał czas – niektórzy grali w piłkę czy gry planszowe, inni ćwiczyli, biegali, jeszcze inni rozmawiali, śmiali się, tańczyli  czy słuchali muzyki.
     A to wszystko w cieniu brzóz i innych drzew, którego tak wszyscy dziś pragnęli. Na Placu Wiejskim w Łodziskach nawet podczas upału można cudownie spędzić czas. Dobry humor nie opuszczał nikogo. Na pewno będziemy miło wspominać ten dzień.

Pani Moniko, Pani Mirko, Pani Gosiu – DZIĘKUJEMY!!!

(kb)