• 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09

DZIEŃ INFORMACJI ZAWODOWEJ

 „Przyszłość – sukces, czy rozczarowanie?”

     W dniu  23 maja 2019r. w naszej szkole odbył się Dzień Informacji Zawodowej .
Uczniowie klas VII, VIII, IIIa i IIIb gimnazjum oraz III ZSZ uczestniczyli w spotkaniach z doradcami zawodowymi z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP Ostrołęka i Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz przedstawicielami ostrołęckich szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych.  Młodzież miała okazję zapytać o nurtujące tematy związane z wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej. Młodsza społeczność szkolna przygotowała plakaty oraz rymowanki o zawodach „Świat zawodów i rynek pracy”.
    Wszyscy zainteresowani mogli skorzystać również z konsultacji indywidualnych z doradcami zawodowymi. A zwieńczeniem tego dnia było spotkanie dla rodziców i uczniów z doradcami zawodowymi Wojewódzkiego Urzędu Pracy pt. „Przyszłość – sukces, czy rozczarowanie?”.
     Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację Dnia Informacji Zawodowej „Przyszłość – sukces, czy rozczarowanie?”.

Pedagog szkolny
A. Gumkowska