• 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09

Wiwat 3 Maja!

     6 maja 2019 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość przygotowała Grupa Artystyczna, działająca od września br. w naszej szkole.
     Montaż słowno – muzyczny zaprezentowali uczniowie z klasy III PG oraz VIII, VII i VI SP, ale wiele wrażeń wniosły dzieci z kl. 0 tańcząc Krakowiaka.  Akademię uświetnił chór przejmującym wykonaniem pieśni patriotycznych. Obejrzeliśmy również prezentację multimedialną, tematycznie związaną z obchodzonym świętem i prezentowanym przedstawieniem.
     Występ był udany, czego potwierdzeniem była reakcja publiczności – podczas występu cisza i uważne słuchanie, a gromkie brawa dla występujących uczniów po akademii.

(dp i kb)