• 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09

XI Gminny Konkurs Piosenki anglojęzycznej dla klas I-III – w Szkole Podstawowej w Olszewce

     Dnia 26 kwietnia 2019r. Marcelina Wołosz (kl. II SP) oraz Kornelia Żebrowska (kl. I SP)  zaprezentowały swój muzyczny i lingwistyczny talent w XI Gminnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej w Olszewce, skierowanym do uczniów kl. I – III SP. Uczestnictwo było dla dziewczynek ogromnym wyzwaniem – musiały zmierzyć się nie tylko z silną konkurencją ale również przezwyciężyć stres i tremę.
     Kornelia zaprezentowała piosenkę  „Holidays”, zajmując III miejsce. Marcelina, utworem Meghan Trainor – „Mom”, wyśpiewała miejsce II. Uczennice, oprócz dyplomów, otrzymały nagrody rzeczowe.
                                                                        GRATULUJEMY !!!

(ECh)