Wycieczka Kraków – Zakopane – Bochnia – Energylandia

W dniach 28 – 30 maja 2018r. grupa 49 uczniów naszej szkoły, pod opieką p. Ewy Chorąży, p. Jolanty Chmielewskiej, p. Katarzyny Brzuzy oraz p. Danuty Aptacy, była na wycieczce, w której programie były następujące miejsca:

Kraków: Wzgórze Wawelskie, Katedra, Rynek, Kościół Mariacki, Sukiennice,

Zakopane : Gawęda Góralska, Stary Kościół, Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku, Wielka Krokiew, Sanktuarium Maryjne na Krzeptówkach, Krupówki,

Kopalnia Soli BOCHNIA – najstarsza na ziemiach polskich kopalnia soli i jednocześnie najstarsze w Europie przedsiębiorstwo solne, działające nieprzerwanie od 1284r.,

całodzienny pobyt w Energylandii – największym Parku Rozrywki w Polsce, czyli „jazda bez trzymanki!”.

Mimo powrotu w godzinach nocnych i ogromnego zmęczenia, wróciliśmy z bagażem pełnym nowych doświadczeń i wspomnień. Uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejną wycieczkę.

E. Chorąży