BAL KARNAWAŁOWY 2018

    

    Kolorowo, magicznie i radośnie było 8 lutego 2018 roku w Szkole Podstawowej w Zespole Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie. Tego popołudnia odbył się Bal Karnawałowy, w którym uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Publicznego Gimnazjum.

     Hala sportowa zamieniła się w pięknie udekorowaną salę balową. Księżniczki, biedronki, motylki, roboty, batmany oraz inne postaci z bajek bawiły się w rytm największych przebojów a wspólna zabawa z rodzicami i nauczycielami zapewniła wszystkim wiele radości. Tańcom towarzyszyło wiele zabaw i konkursów. Nie mogło zabraknąć Królowej, którą została Lena Mażewska oraz Króla Balu – Aleksander Wołosz z klasy 3B SP. Nagrody za wyjątkowo pomysłowe stroje wręczyła im Pani Dyrektor Urszula Laska oraz Pani Wicedyrektor Marta Trzcińska.

     Podczas przerwy na uczniów czekał słodki poczęstunek. Z ogromną niecierpliwością czekamy na następny, tak udany, Bal Karnawałowy.


 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Ewa Chorąży