Jest taki dzień...

Takim słowom przyświecała świąteczna uroczystość jasełek wystawionych 21 grudnia w naszej szkole przez klasę IV. Sceny przedstawienia wzbogaciły swoim porywającym  występem Śnieżynki z kl. 0

.

Pełni ciepłych wrażeń, dobrych życzeń i z nadzieją radosnych świąt Bożego Narodzenia wkroczyliśmy w świat tajemnicy Bożego Narodzenia, którą próbujemy zgłębić każdego roku.

Akcję przedstawienia przeniesiono do współczesności, podczas  jasełek  pojawiło się wiele humorystycznych scen, ale temat pozostał ten sam - po raz kolejny dobro zwyciężyło, a magia świąt została uratowana.

Czwartoklasiści dostarczyli wielu wrażeń i wzruszeń, próbowali wskazać właściwą drogę. Przypominali, że najważniejsze jest to, by w naszych sercach zrodziła się miłość. Najprostsze przesłanie płynące ze żłóbka to przesłanie pokoju, dobra, miłości.

„Świeci gwiazdka migotliwie, narodził się Bóg prawdziwie na świecie…”

    

(kb)