WYCIECZKA DO OLSZTYNA

Dnia 11 października 2017r. czterdziestu pięciu uczniów Szkoły Podstawowej w Lelisie uczestniczyło w wycieczce pod hasłem OLSZTYN  EKSTREMALNIE. W programie były następujące miejsca:

- Park Trampolin „7 JumpStreet”, składający się z ponad 100 trampolin na 1000 m2.Uczniowie, nie tylko mogli skakać i wykonywać akrobacje, ale również pograć w siatkówkę czy zbijaka na specjalnych polach do gry.

- „X – Arena”, w której aktywność fizyczna i zabawa łączą się z najnowszą technologią.  Poruszając się po systemie korytarzy, w tajemniczym półmroku i sztucznym dymie, uczniowie  grali za pomocą lasera Tag, czyli odmiany paintballa.  Na każdym rogu napotykali beczki, zapory z opon, kraty, antresole i balkony. Podczas zabawy drużyn w labiryncie, pozostałe osoby mogły korzystać z x-boxów oraz zaawansowanych symulatorów jazdy.

- „Termy Medical Warmia Park” w Pluskach koło Olsztyna, czyli 3-poziomowy Park wodny z niezliczoną ilością przeróżnych atrakcji. Oprócz czterech zjeżdżalni: ekstremalnej „Cebuli” i „Kamikaze” oraz łagodnej „Anakondy” i „Potoku Górskiego”, nasi uczniowie mogli korzystać z rwącej rzeki, wewnętrznych i zewnętrznych jacuzzi,  jak również podziwiać rybki w podwodnym akwarium.

Uczestnicy ekstremalnej wycieczki do Olsztyna wrócili zmęczeni lecz zadowoleni. Uczniami opiekowały się: p. Jolanta Chmielewska, p. Katarzyna Brzuzy oraz p. Ewa Chorąży.

                                                                                                                                                                  E. Chorąży