• 01
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09

Spływ kajakowy Krutynią

7 czerwca 2019 r. uczniowie klas III  gimnazjum i klasy VIII SP w Lelisie uczestniczyli w spływie kajakowym Krutynią. Szlak kajakowy rzeki Krutyni zaliczany jest do najpiękniejszych szlaków kajakowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Niepowtarzalny urok Krutyni przyciąga kajakarzy. Uczniowie z naszej szkoły po raz pierwszy uczestniczyli w takiej wycieczce. Większość naszej grupy to amatorzy i początkujący  kajakarze. Przed rejsem widać było delikatne przerażenie na twarzach niektórych uczestników spływu. Strach szybko minął, kiedy okazało się, że woda jest płytka i przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa spływ ten jest  łatwy i bezpieczny. Całą grupę asekurowali profesjonalni ratownicy.

Organizator wycieczki: Elżbieta Dawid
Opiekunowie: Wiesława Chaberek,
Jolanta Białobrzeska, Tomasz Jóźwiak