• 01
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09

IMG 3346 kopia26 września cała Europa obchodzi międzynarodowe święto – Europejski Dzień Języków. Nasza szkoła również włączyła się w tę akcję, której celem jest zachęcanie do nauki języków obcych oraz propagowanie zalet różnorodności kulturowej. Europa to kontynent charakteryzujący się niezwykłym bogactwem językowym - co należy doceniać i pielęgnować.
W tym dniu uczniowie poszerzyli swoją wiedzę dotyczącą szerzenia idei wielojęzyczności oraz porozumienia pomiędzy różnymi kulturami.
To był dzień zagadek, quizów i zabaw. Każda klasa (lub każdy uczeń indywidualnie) miała możliwość zaprezentowania ulubionego języka obcego – charakterystyczne przebranie, gadżety, samodzielnie wykonane flagi lub plakaty. Wszyscy zaangażowani uczniowie zostali docenieni. Okazało się, że ich kreatywność nie zna granic!!!

Rezultaty można obejrzeć na zamieszczonych zdjęciach .

WARTO UCZYĆ SIĘ JĘZYKÓW OBCYCH!!!

Ewa Chorąży
Beata Pyskło
Marta Zerhau